Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 03.12.2010
  • ·  184 komentarze

Paulina: Chcę pojechać do Indii i przejechać się na słoniu!

 

Paulina Top Model Papierska była wczoraj oblegana przez dziennikarzy. Nic dziwnego, w końcu została zwyciężczynią pierwszej polskiej edycji programu Zostań modelką.

W wywiadach nie było już śladu po skromnej, cichej, szarej myszce, jaką Paulina była na początku show i z którą walczyła do końca. Pewnie odpowiadała na pytania, uśmiechała się i widać, że była świadoma swojego sukcesu oraz urody.

W Dzień Dobry TVN zapytano ją o plany na najbliższą przyszłość. Marcin Prokop liczył zapewne, że usłyszy iż Paulina chce się rzucić w wir modelingu. Tymczasem Papierska wyznała, że marzy, aby wyjechać na wakacje.

Chcę pojechać do Indii. Chcę przejechać się na słoniu. Zawsze o tym marzyłam - powiedziała nasza Top Model.

Inne media natychmiast to podchwyciły, więc Paulina w kolejnych wywiadach już rozwinęła swoją wypowiedź. Dodała, że w Indiach na słoniu mogłaby zrobić super sesję zdjęciową.

Ambitnie?

Carlax