Usta Usta to jeden z najpopularniejszych obecnie seriali. Fabuła wielokrotnie nas zaskakiwała. Ciężko przewidzieć co się wydarzy w następnym odcinku, a co dopiero na koniec serialu. Super Express odkrywa jednak tą tajemnicę.
Okazuje się, że Julia, grana przez Magdę Różczkę zginie w wypadku samochodowym.
Piękna Julia, która w najbliższym odcinku poślubi Adama, niestety umrze. Nie zachoruje jednak na żadną śmiertelną chorobę. Życie bohaterki, w którą wciela się Magdalena, gwałtownie zakończy wypadek samochodowy. Na pogrzebie zjawią się wszyscy jej przyjaciele, którzy rozsypią po świecie jej prochy. Ale to nie wszystko! Zanim młoda pani Dawidzka pożegna się ze światem, wbrew wcześniejszym zapowiedziom lekarzy, powije dzieciątko. Niestety, maleństwo będzie musiało wychowywać się bez matki - czytamy w tabloidzie.
Usta Usta to wierna adaptacja brytyjskiego serialu Cold feet. Stąd wiadomo co wydarzy się w kolejnych odcinkach.
Póki co przed nami trzecia seria, w której Różczka wyjdzie za mąż za Wilczaka. Może polscy scenarzyści jednak wymyślą inne, szczęśliwsze zakończenie?

Pon., 11.10.2010