Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 08.10.2010
  • ·  61 komentarzy

Steczkowska też w wielkich okularach (Zdjęcia)

 

Honey Duże okulary w ciemnych oprawkach są modne już drugi sezon. Na salonach nosiły je już Doda, Anna Mucha, Natalia Kukulska i Natasza Urbańska.

Teraz polubiła je również Justyna Steczkowska. Piosenkarka przyszła w okularach na wczorajszą konferencję Polsat Cafe. Do nich gładko zaczesane włosy, biała koszula i czarna spódnica sprawiły, że wyglądała jak nauczycielka.

Pasuje jej taka stylizacja? Honey Honey Honey Honey Honey Honey

Carlax