Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Środa, 22.09.2010
  • ·  48 komentarzy

Była żona Cejrowskiego ZOSTAŁA ZGWAŁCONA!

 

Dziennikarka, podróżniczka i była żona Wojtka Cejrowskiego, Beata Pawlikowska opowie dziś w programie Krzysztofa Ziemca Niepokonani o traumie sprzed wielu lat, kiedy to została zgwałcona. Do zdarzenia doszło w Londynie, gdzie Beata mieszkała przez część swojego życia.

Poznałam tam chłopaka. Rozmawialiśmy, powiedziałam mu że piszę opowiadania. On powiedział, że też i że chętnie pokaże mi swoje. Myślałam, że rzeczywiście pokaże mi swoje opowiadania. On pokazał mi coś innego... . Zamknął drzwi na klucz, zgwałcił mnie a potem zasnął kamiennym snem - Fakt cytuje wypowiedź Beaty z programu.

Gwałt odcisnął piętno na całym życiu Pawlikowskiej. Beata chorowała na anoreksję, bulimię, dużo piła, a nawet myślała o targnięciu się na własne życie.

Postanowiłam skończyć ze sobą. Nałykałam się tabletek nasennych, napisałam jakiś liścik pożegnalny i położyłam się na podłodze. Traf chciał, że moja mama wróciła tego dnia wcześniej z pracy - wyznała Pawlikowska.

Szokujące zwierzenia. Podejrzewalibyście, że tak pogodnej i ciepłej osobie mogły przydarzyć się takie rzeczy?

Carlax