Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Czwartek, 29.07.2010
  • ·  161 komentarzy
·  Justin Bieber ·  fani ·  bielizna ·  piersi ·  biust

"Uwielbiam, kiedy dziewczyny pod sceną ściągają koszulki i potrząsają piersiami!"

 

Forum Justin Bieber ma dopiero 16 lat, ale świetnie odnalazł się w świecie show-biznesu i uwielbia być gwiazdą. Ostatnio przyznał, że jedną z największych zalet bycia artystą, jest koncertowanie. A dokładniej szalone i napalone fanki tuż pod sceną, które chętnie ściągają koszulki i bieliznę.

Moja mama trzyma mnie na krótkiej smyczy i zawsze ma mnie na oku, więc muszę się odpowiednio zachowywać. Na szczęście dziewczyny pod sceną czasem ściągają koszulki i potrząsają biustem. Zdarza się też, że na scenę spada czyjś stanik.

Nie będę kłamał, uwielbiam to! W końcu mam 16 lat i nawet karcące spojrzenie mamy nie skłoni mnie do odwrócenia wzroku od roznegliżowanej fanki - powiedział Justin.

Strach pomyśleć co będzie się działo na jego koncertach za kilka lat, skoro już teraz dziewczyny na jego widok zrzucają bieliznę.

Forum

paulix