Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Niedziela, 25.07.2010
  • ·  221 komentarzy

Justin Bieber ARESZTOWANY!

 

Spokojnie, to tylko zdjęcie z planu serialu CSI, w którym Justin Bieber wystąpił jako gość.

Nastolatek umieścił na Twitterze fotkę, na której jest ubrany w więzienny strój i ma skrzyżowane ręce.

Mówiłem wam, że byłem złym facetem! - napisał pod zdjęciem.

Gościnny udział Justina w CSI ma być wielkim wydarzeniem otwierającym nowy sezon serialu. Producenci CSI są bardzo zadowoleni z tej współpracy.

Justin Bieber to zjawisko, które zmienia nasz świat. Wierzymy, że CSI też miało ogromny wpływ na kulturę masową. Połączenie Justina i naszego serialu gwarantuje naszej widowni odcinek premierowy, którego na pewno nie zapomną. To będzie wielkie, telewizyjne wydarzenie - twierdzi producent serialu.

Odcinek z Justinem zostanie wyemitowany 23. września.

paulix