Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Czwartek, 01.07.2010
  • ·  15 komentarzy

Kammel dostał program w Polsacie

 

Tomasz Kammel po miesiącach tułaczki między stacjami telewizyjnymi i udawaniu komika w jednym z teatrów, dostał w końcu pracę. Polsat zaoferował mu program, w którym prezenter będzie wynajmował się do różnych prac.

Nakręcono już pilotażowy odcinek, a show ma się nazywać Kammel do wynajęcia.

W pierwszym odcinku został pomocnikiem rybaka na kutrze, pracował w myjni samochodowej, a także był pomocnikiem technicznym w grającym disco polo zespole Chanel - donosi Press service.

Nie wiadomo jeszcze czy program zostanie stałym punktem ramówki.

Podoba Wam się pomysł z wynajmowaniem Kammela?

Carlax