Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Środa, 23.06.2010
  • ·  109 komentarzy

ZALANA Gabryjelska! (Zdjęcia)

 

Honey Pamiętacie Renatę Gabryjelską? Modelka, która została I Wicemiss Polonia w 1993 i występowała w serialu Złotopolscy oraz w filmie Girl Guide z Pawłem Kukizem pojawiła się ostatnio na imprezie Playboya.

Renata kilka razy pozowała dla magazynu, więc jej obecność nikogo nie dziwiła. Zaskoczyło natomiast zachowanie modelki. Renata w pewnym momencie opuściła imprezę w poplamionej sukience. Wyglądała kiepsko i lekko chwiała się na nogach.

Zastanawiamy się czy zrezygnowała z przyjęcia z powodu zalania sukienki czy zalania się? Honey Honey Honey Honey Honey Honey Honey

Carlax