Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Środa, 12.05.2010
  • ·  123 komentarze

Pieńkowska z mężem (Zdjęcia)

 

Forum Jolanta Pieńkowska dwa lata temu została żoną jednego z najbogatszych ludzi w Polsce, Leszka Czarneckiego. Ślub był okryty wielką tajemnicą, przez dłuższy czas nie wiadomo było czy w ogóle do niego doszło.

Para do dziś bardzo rzadko pokazuje się razem. Wczoraj zrobili wyjątek i przyszli na galę rozdania nagród Lewiatan. Można nawet powiedzieć, że to jedne z ich pierwszych, oficjalnych, wspólnych zdjęć.

Leszek i Jola trzymali się za ręce i wyglądali na szczęśliwych.

Fajna z nich para? Forum Forum Forum Forum Forum

Carlax