Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Czwartek, 08.04.2010
  • ·  193 komentarze
·  Glamour ·  seks ·  penis ·  członek ·  rozmiar

Rozmiar członka ma znaczenie?

 

Dyskusja na temat tego czy rozmiar męskiego członka ma znaczenie dla kobiecego orgazmu trwa od pokoleń. Większość kobiet twierdzi, że nieważne czy mały, czy duży, aby ruchliwy.

Amerykańscy  badacze opublikowali jednak raport, z którego jasno wynika, że rozmiar członka nie jest do końca bez znaczenia. Przy orgazmie pochwowym, niewymagającym stymulacji łechtaczki najlepiej "sprawdza się" penis o długości 14 centymetrów. Z kolei dłuższe członki mogą dotrzeć do nerwu przy szyjce macicy, które dostarczy kobiecie jeszcze więcej rozkoszy.

Czytelniczki Glamour narzekają jednak na zbyt hojnie obdarzonych panów.

Tak naprawdę więcej kobiet narzeka na ból, którego doświadczają w trakcie seksu z hojnie obdarzonymi mężczyznami niż na niedogodności wynikające z niedużego rozmiaru - powiedziała magazynowi seksterapeutka dr Sara Nesserzade.

Na wszystko są jednak sposoby. Przy małym penisie partnera najlepiej wybierać pozycję na pieska, przy której łatwo dotrzeć do punktu G. Z kolei w przypadku dużego członka warto, aby to kobieta była na górze i sama kontrolowała rozwój wydarzeń.

A Wy wolicie małe czy duże penisy?

Carlax