Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Środa, 10.03.2010
  • ·  112 komentarzy

Richardson w bardzo krótkiej sukience (Zdjęcia)

 

Monika Richardson próbuje zwrócić na siebie uwagę strojami, w jakich pojawia się na oficjalnych imprezach. Ostatnio pokazywaliśmy Wam sukienkę z zupełnie odkrytymi plecami, którą założyła na premierę do Opery Narodowej.

Na wczorajszą premierę filmu Trick Monika przyszła w bardzo krótkiej, czarnej sukience. Odsłoniła swoje nogi, które nie należą do najszczuplejszych.

W pewnym wieku obowiązuje już inna długość kreacji.

Jak Wam się podoba Monika w wersji mini?

Carlax