Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Sobota, 20.02.2010
  • ·  334 komentarze

Chuda Koroniewska!

 

Honey Wymogi show-biznesu są okrutne wobec kobiet. Aktorki tuż po urodzeniu dziecka przechodzą na ścisłą dietę, aby już kilka tygodni później zaprezentować się w ubraniu sprzed ciąży.

Jeszcze na początku stycznia Joanna Koroniewska wyglądała, jak kobieta, która właśnie urodziła dziecko. Dziś, niecały miesiąc później wygląda, jakby w ogóle nie była w ciąży.

Na imprezie Polsatu aktorka pojawiła się w krótkich szortach, obcisłej białej koszulce i ciemnej marynarce - wszystko wprost na niej wisiało.

Najbardziej chyba przykuwały uwagę jej patykowate nogi i ręce.

Porównajcie, jak bardzo schudła! Honey Honey Honey Honey Honey Honey Honey Honey Honey Honey Honey, Honey

Mila