Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 09.02.2010
  • ·  52 komentarze
·  Seks ·  porada ·  Glamour

10 seksualnych marzeń, o których wstydzimy się głośno powiedzieć

 

Każda z nas ma swoje seksualne marzenia i fantazje. O jednych mówimy chętniej, o innych mniej. To najskrytsze wyobrażenia na temat upojnych chwil, które spędzamy z naszym ukochanym lub kimś, kto nam się bardzo podoba.

Magazyn Glamour sporządził listę kobiecych marzeń, o których nie zawsze chcemy głośno mówić.

Oto 10 życzeń do listy naszych marzeń seksualnych:

Śmierć terminowi "puszczalska"

Facet, który ma wiele kochanek jest uważany za macho. Kobieta, która lubi seks bez zobowiązań lub miała wielu seksualnych partnerów, w najlepszym przypadku jest określana mianem puszczalska. Czy nie pora zerwać z tym stereotypem?

Namiętne SMS-y i niesamowicie romantyczne ręcznie pisane listy

Gorących SMS-ów nigdy za wiele, prawda? Ile razy stęsknione czekałyście na seksownego SMS-a od swojego partnera lub kogoś, kto Wam się podoba? Nic tak nie podgrzewa atmosfery w związku, jak kilka namiętnych tekstów wysyłanych sobie w ciągu dnia. Kiedy ostatnio dostałyście ręcznie napisany list miłosny? Chciałybyście, aby Wasz partner zdobył się na taki gest romantyzmu?

Faceta, który lubi mieć za co złapać, ale nigdy nie powiedziałby głośno czegoś tak oburzającego

Większość z nas ma zaburzony obraz własnego ciała i kompleksy na punkcie figury. Magazyny karmią nas zdjęciami superszczupłych modelek i wydaje nam się, że mężczyźni uważają takie kobiety za ideał. Błąd! Według badań większość facetów woli kobiety o zaokrąglonych kształtach - szerokich biodrach i większych piersiach. Wmawiamy sobie, że jesteśmy grube, jeśli nasz rozmiar przekracza 38. Tymczasem mężczyźni twierdzą, że seksowna kobieta wcale nie musi mieć wymiarów modelki i nie musi być wysoka. Dlatego warto polubić swoje krągłości, choć nigdy byśmy nie chciały, aby ktoś komentował je głośno publicznie, prawda?

Dobre oświetlenie!

Ile razy modliłyście się, aby na randce z wymarzonym facetem, było odpowiednie światło, które podkreśli Waszą urodę? Zbyt jasne oświetlenie nie tylko uwydatnia każdą niedoskonałość naszej skóry, ale też nadaje nam bardziej surowy wygląd. Ciepłe, miękkie oświetlenie sprawia, że nasza cera nabiera blasku. Wymarzona opcja? Światło świec. Co zatem proponujemy? Romantyczną kolację.

Bielizna, która jest warta tego, co będzie skrywać

Piękna, koronkowa, dobrze dopasowana bielizna nie tylko sprawia, że czujemy się bardziej seksowne, ale też nadaje nam pewności siebie. Już sama świadomość, że ją na sobie mamy sprawia, że jesteśmy bardziej otwarte i mamy ochotę na flirt. Ale nie myślcie, że facet musi ją zobaczyć od razu.

Seks po kłótni (najlepiej bez kłótni)

Prawda, że smakuje znacznie lepiej? Ale przyznajcie, że tej kłótni tak naprawdę mogłoby nie być.

Męska pigułka antykoncepcyjna. Hej! To podobno całkiem realne!

Która z nas o tym nie marzy?

Upojna noc w uroczym hotelu. Bez głośnych właścicieli, podejrzanie cichej pary w pokoju obok, ręcznie haftowanej pościeli, drożdżowych bułeczek... Wiesz co? To wcale nie musi się wydarzyć w hotelu

Tyle orgazmów w ciągu jednej nocy, żebyś straciła rachubę, ile ich było...

... albo tylko jeden, ale tak dobry, że nie będziesz w stanie znaleźć sił na następny

Mila