Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 02.02.2010
  • ·  95 komentarzy
·  Seks ·  porada ·  zdrowie

Seks przedłuża życie?

 

Chyba nie musimy nikogo przekonywać, że seks jest przyjemny i świetnie działa na naszą figurę. Jego zalety można by mnożyć i mnożyć. Poprawia kondycję, wygląd, odstresowuje i... podobno przedłuża życie.

W lutowym Glamour znaleźliśmy bardzo ciekawe badania dotyczące tej najprzyjemniejszej sfery naszego życia.

Poznajcie je.

Seks działa przeciwbólowo

Koniec z wykręcaniem się: Nie dzisiaj! Boli mnie głowa! Kiedy jesteś podniecona, w twoim organizmie rośnie poziom oksytocyny, hormonu dzięki któremu masz orgazm. Badania naukowe dowodzą, że wysoki poziom tego hormonu pomaga uśmierzać najróżniejsze bóle: od migreny po skurcze mięśni.

Seks odstresowuje

Osoby, które uprawiają więcej seksu, lepiej radzą sobie ze stresem, są bardziej wyluzowane i szczęśliwsze. Nie mają też problemów ze spaniem, a w ciągu dnia są bardziej wypoczęte. I dlatego lepiej radzą sobie z różnymi problemami.

Seks poprawia nasz wygląd

Nie ma lepszego detoksu dla twojego organizmu. Podczas stosunku krew jest pompowana znacznie szybciej do twoich organów, przez co dostają one mnóstwo tlenu i mogą się szybciej pozbyć niepotrzebnych produktów przemiany materii. To sprawia, że promieniejesz.

Seks pomaga utrzymać wagę

Podczas 1,5 godzinnego stosunku spalasz 450 kalorii. Badania udowodniły, że dla większości kobiet największą motywacją do utrzymania ciała w dobrej formie jest świadomość, że partner będzie oglądał ją nago.

Seks wydłuża życie

Każdy orgazm podnosi poziom hormonu DHEA, który wzmacnia układ odpornościowy i sercowo-naczyniowy, poprawia wygląd skóry i zmniejsza  ryzyko cukrzycy i osteoporozy. Działa również przeciwdepresyjnie.

Seks podnosi poziom hormonów

Testosteron wzmacnia mięśnie i utrzymuje serce w dobrej formie. Estrogen też zapobiega chorobom serca.

Chcecie żyć długo i szczęśliwie? Uprawiajcie jak najwięcej bezpiecznego seksu.

Mila