Honey
Choć adoptowany syn Angeliny Jolie i Brada Pitta, Maddox ma dopiero 8 lat, już zaczyna się interesować dziewczynami i to sporo od siebie starszymi. Źródła donoszą, że chłopiec zakochał się w 29-letniej Kim Kardashian!
Gwiazdka po raz pierwszy wpadła mu w oko, kiedy wybrał się ze swoim ojcem na mecz New Orleans Saints. Uwaga chłopca skupiła się nie tylko na grze, ale i na wielkich telebimach, na których w pewnym momencie puszczono reklamy z Kim. Maddox twierdzi, że nigdy w życiu nie widział równie pięknej dziewczyny.
Zakochał się w niej. Twierdzi, że to najpiękniejsza dziewczyna, jaką kiedykolwiek widział. Według niego to najgorętsza laska na świecie - donosi informator.
Co na to Kim? Kiedy dziennikarze dotarli do gwiazdki i powiedzieli jej, że ma adoratora, odpowiedziała: Bardzo mi to schlebia, że jestem pierwszą znaną osobą, w której zakochał się syn Angeliny Jolie.
Przyznajcie, że ma całkiem niezły gust, jak na 8-latka.
Co byście powiedzieli, gdyby na przykład zakochał się w Lady Gadze?
Honey
Honey

Pon., 01.02.2010