Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Czwartek, 28.01.2010
  • ·  173 komentarze

Bobek ma dziewczynę? (Zdjęcia)

 

Mamy złą wiadomość dla fanek Filipa Bobka.

Filip, który zdobył popularność dzięki serialowi Brzydula twierdził jeszcze niedawno, że nie ma czasu na miłość. Być może coś się w tej kwestii zmieniło, bo aktor przyszedł na rozdanie Telekamer z tajemniczą brunetką.

Ukrywał ją przed fotoreporterami. Do zdjęć wolał pozować z koleżankami z planu. Udało nam się jednak znaleźć zdjęcie, na którym Filip stoi obok swojej towarzyszki.

Myślicie, że to jego dziewczyna? 

Carlax