Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 26.01.2010
  • ·  188 komentarzy

Najdziwniejsze fryzury na Telekamerach (Zdjęcia)

 

Na wczorajszej gali rozdania Telekamer gwiazdy nie zachwyciły kreacjami. Miały za to wyjątkowo wymyślne fryzury, które przyciągały uwagę.

Chyba najbardziej przed wyjściem napracowała się z włosami Natalia Lesz. Piosenkarka miała na czubku głowy puszystego irokeza z loków, z tyłu zaś wił się jej jakby ogon z reszty pasm. Natalia przesadziła jednak z solarium, co odwracało nieco uwagę od fryzury.

Kasia Zielińska zaczesała włosy do przodu i miała sterczącą grzywkę.

Wzrok przyciągała również natapirowana Edyta Pazura i Dorota Gardias z koczkiem w okolicach grzywki.

Która fryzura robiła największe wrażenie?  

Carlax