Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Niedziela, 13.12.2009
  • ·  29 komentarzy
·  Tara Reid ·  Playboy ·  operacja ·  liposukcja ·  piersi ·  biust

Tara Reid: Wyglądam świetnie

 

Playboy Na okładce nowego wydania magazynu Playboy Tara Reid nachalnie eksponuje swoje silikonowe piersi. W wywiadzie, którego udzieliła pismu, aktorka zapewnia, że po skutkach nieudanej liposukcji brzucha, ud i pośladków, nie ma już śladu i jej ciało znowu wygląda normalnie.

Mam za sobą nieudaną operację plastyczną, zdarza się. Na szczęście lekarze naprawili już moje ciało i teraz wygląda ok.

Moje zdjęcia w bikini zrobione na plaży, na których widać skutki nieudanej liposukcji, nadal jednak krążą po sieci, a kolorowe magazyny często je publikują. Stąd wzięło się błędne przekonanie ludzi, że nadal wyglądam niezbyt estetycznie, dlatego zgodziłam się na nagą sesję w Playboyu - chciałam udowodnić, że wyglądam teraz świetnie. Myślę, że to idealny czas na taką sesję. Jestem z niej bardzo dumna - powiedziała Tara.

Mimo jej zapewnień o świetnym wyglądzie, nie ma się co łudzić, że zdjęcia nie przeszły ostrego retuszu.

Honey

paulix