Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 20.11.2009
  • ·  34 komentarze

Synowie Steczkowskiej nie lubią Dody

 

Justyna Steczkowska i Doda nie darzą się specjalną sympatią. Wojna pomiędzy paniami zaczęła się w programie Gwiazdy tańczą na lodzie. Od tamtego czasu wokalistki unikają kontaktu ze sobą.

W domu rodzinnym Justyny nawet jej mali synowie, 9-letni Leon i 4-letni Staś wiedzą, że Doda to wróg.

Na pytanie dziennikarki Na żywo co Justyna zrobiłaby, gdyby po powrocie z przedszkola lub szkoły jej chłopcy powiedzieli za innymi dziećmi, że największą piosenkarką jest Doda, Steczkowska spokojnie odpowiedziała: Na szczęście mam synów. Różowy kolor ich wkurza. To prawdziwi twardziele.

Nie ma to jak mieć za sobą całą rodzinę.

Carlax