Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 20.10.2009
  • ·  45 komentarzy
·  seks ·  porada ·  Glamour

5 męskich fantazji na temat kobiet!

 

Czy wiesz o czym myśli Twój facet, kiedy pytasz go, jak mu minął dzień? Jak myślisz, co może chodzić po głowie kelnerowi, kiedy zamawiasz u niego deser?

Amerykański pisarz Andrew Lincoln zdradził Glamour o czym najczęściej myślą mężczyźni i chyba nie będzie to żadnym odkryciem, że o...

Męska fantazja nr 1

Szybki numerek w miejscu publicznym.

W twoim aucie. Na ławce w parku. W windzie między pierwszym a jedenastym piętrem. Mężczyźni fantazjują o seksie tu i teraz. Szybkim, zwierzęcym. Bez gry wstępnej, zmian pozycji, przytulania się po wszystkim. Natychmiastowe zaspokojenie i... dzyń, dwunaste piętro – powrót do codzienności.

Męska fantazja nr 2

Dostrzegasz, jak gapimy się na ciebie w autobusie, pociągu, samolocie.

Ale nie jesteś zawstydzona naszym kontaktem wzrokowym. Tak naprawdę to ci się to podoba! My, mężczyźni, gdy korzystamy z transportu publicznego, lubimy bawić się w grę: Gdybym miał wybrać jedną kobietę w tym autobusie, byłaby to... W naszym wyimaginowanym świecie ty też się w to bawisz. Wiesz co? Może nawet wybierzemy siebie nawzajem już za pierwszym razem?

Męska fantazja nr 3

Lubisz nasz mięsień piwny.

Christian Bale jako Batman walczy z robotami kaloryferem na brzuchu. Daniel Craig jako James Bond nie ma nawet grama tłuszczu. Ale w naszych fantazjach kochasz nas za to, że wyglądamy jak inny aktor: Jack Black – ten misiowaty gość z filmu Holiday.

Męska fantazja nr 4

Nie przeszkadza ci, że jesteśmy bezrobotni.

Wiemy, że nie jesteś materialistką i nie jesteś z nami dla pieniędzy. Pomińmy więc kwestie ekonomiczne... ale czy mogłabyś oszaleć na punkcie faceta, którego nie stać na zapłacenie rachunku? Myślisz, że moglibyśmy spędzać wszystkie wieczory w domu i ciągle mieć świetny seks? Czy mogłabyś się w nas zakochać, zanim dowiesz się, z czego żyjemy (lub żyliśmy)? Hej! Facet też może czasem marzyć!

Męska fantazja nr 5

Każesz nam w klubie iść za sobą do łazienki.

Zapomnij o seksie w samolotowej toalecie. Wystarczy nam fantazja o seksie w toalecie w klubie. Na czwartej randce. A ty masz na sobie spódnicę!

Też myślicie, że faceci ciągle myślą o seksie?

Mila