Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Czwartek, 08.10.2009
  • ·  77 komentarzy

Serena Williams nago!

 

ESPN Ikona wśród tenisistek, Serena Williams zdobi okładkę listopadowego wydania magazynu ESPN, które w całości poświęcono urodzie i dbaniu o ciało. Sportsmenka zgodziła się pozować do zdjęcia zupełnie nago, a efekty możecie podziwiać powyżej.

Serena udowadnia, że nawet mając rozbudowane mięśnie, można wyglądać kobieco. Williams ubrana tylko w uśmiech, pozuje ze skrzyżowanymi nogami na tle białej ściany, co idealnie kontrastuje z jej czekoladową skórą.

W wywiadzie Serena przyznała, że od dawna ma kompleksy na punkcie swojego ciała. Tenisistka narzeka, że treningi zbytnio rozbudowały jej muskulaturę i jej sylwetka nie jest przez to zbyt kobieca.

Moje uda... Myślę, że są zbyt grube. Tak samo, jak moje ręce. Są zbyt mocno umięśnione. Po prostu za duże - mówi.

Wiele kobiet marzy o figurze Sereny Williams.

Myślicie, że jak na kogoś, kto zawodowo uprawia tenis, jest atrakcyjna?

Honey Honey

Mila