Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 05.10.2009
  • ·  109 komentarzy

Najnowsza piosenka Ani Wiśniewskiej (Posłuchajcie)

 

Stało się to, czego obawiał się Michał Wiśniewski. Jego trzecia żona, Ania dopięła swego i nagrała solową płytę. Przyjęła pseudonim Aniqa i właśnie promuje swój debiutancki album.

Pierwszym singlem z krążka jest utwór You made my day. Ania utrzymywała, że będzie chciała nagrać jazzowy album. Zgodnie z przewidywaniami obok jazzu to nawet nie leżało, ale i tak brzmi lepiej niż repertuar Ich Troje.

Jak wam się podoba Aniqa?

Carlax