Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 25.09.2009
  • ·  95 komentarzy
·  faceci ·  oczekiwania ·  kobiety ·  wady ·  seks

Czego faceci oczekują od kobiet?

 

Wydawałoby się, że mężczyzna to prosta w obsłudze maszyna. Wystarczy im pilot do telewizora, jedzenie, piwo oraz seks. Niestety to tylko stereotyp. Mężczyźni mają również marzenia, fantazje i oczekiwania.

Glamour odkrywa co faceci chcieliby, abyśmy robiły.

Bardzo duża część z nich oczekuje, że będziemy chętne na szybki numerek w miejscu publicznym. Marzy im się seks w samochodzie, parku czy w windzie i nie chcą nas do tego długo namawiać. Liczą na naszą spontaniczność.

Mężczyźni chcieliby również, abyśmy polubiły ich niezależnie od tego jak wyglądają. W szczególności chodzi o im o akceptację dla ich piwnych brzuszków.

Marzą też o tym, abyśmy nie zwracały uwagi na zasobność ich portfela i nie narzekały, kiedy tracą pracę.

Nie mieliby nic przeciwko temu, abyśmy nie zawstydzały się, kiedy wpatrują się w nas w autobusie lub na ulicy.

Innymi słowy mamy akceptować wszystkie ich wady, a przy okazji być odważne i wyuzdane. Mężczyźni chyba jednak są z innej planety. 

Carlax