Honey
Polsko-francuska aktorka Leelee Sobieski i jej partner, 27-letni projektant mody Adam Kimmel oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka.
Są szczęśliwi i wstrząśnięci myślą, że w grudniu zostaną po raz pierwszy rodzicami - rzecznik 27-letniej aktorki powiedział w wywiadzie dla magazynu Us Weekly.
Para zaręczyła się ze sobą w czerwcu.
Sobieski zadebiutowała na wielkim ekranie w 1995 roku w filmie A Horse For Danny. Aktorka zagrała później jeszcze kilka godnych uwagi ról, m.in. w: Deep Impact i Eyes Wide Shut u boku Toma Cruise'a i Nicole Kidman.
Wokół rodziny Leelee krąży pewna ciekawostka. Jej rodzice uważają się bowiem za potomków króla Polski Jana III Sobieskiego. Jej ojciec, Jean Sobieski jest francuskim malarzem polskiego pochodzenia. Matka jest pisarką. Leelee mówi, że król Jan III Sobieski był jej praprapraprawujkiem. Przyznajcie, że korzenie ma całkiem niezłe.
Gratulujemy przyszłym rodzicom!
Honey

Czwartek, 17.09.2009