Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 28.08.2009
  • ·  59 komentarzy
·  Seks ·  porada ·  Glamour

Co jest, a co nie jest ZDRADĄ?

 

Czy zdrada jest wpisana w ludzką naturę? Czy pisanie gorących sms-ów i maili to zdrada? Jak nazwać pocałunek po pijaku z przyjaciółką i - w przypadku mężczyzn - seks oralny (!) z przyjacielem?

Na te i inne pytania odpowiedziały czytelniczki Glamour. Wyniki na pewno Was zaskoczą!

1. Czy to zdrada, jeśli on spotyka się ze mną nieoficjalnie, a przy okazji też z kilkoma innymi?

Przez dwa lata spotykałam się z kimś, kto nie lubił określenia chłopak. Nasi przyjaciele wiedzieli o nas, więc wydawało mi się, że jesteśmy parą. Był pierwszym, z którym poszłam do łóżka i którego przedstawiłam rodzicom. Spędzaliśmy razem wakacje. Pewnego dnia dowiedziałam się, że on jest w związku z koleżanką mojej przyjaciółki. Zapytałam go, czy to prawda. Powiedział, że nie byliśmy razem oficjalnie, więc spotykał się z innymi i nie uważa tego za zdradę.
Agata

Czy to zdrada?

Tak: 75%
Nie: 25%

2. Czy to zdrada iść na pseudorandkę?

Podczas podróży służbowej siedziałam w pociągu obok przystojnego faceta. Ja byłam w związku, on – nie. Kiedy wysiedliśmy, poprosił mnie o numer telefonu. Zadzwonił jeszcze tego samego dnia i poszliśmy na kolację. Było cudownie, ale miałam tak bardzo duże poczucie winy wobec mojego chłopaka, że postanowiłam zakończyć tę znajomość.
Olga

Czy ona oszukała partnera?

Tak: 45%
Nie: 55%

3. Czy to zdrada spać (ale tylko spać!) w jednym łóżku?

Byłam w stałym związku, ale miałam przyjaciela z dzieciństwa, z którym nic poza przyjaźnią nigdy mnie nie łączyło. Nieraz zdarzało się, że gdy był u mnie w odwiedzinach, spał ze mną w jednym łóżku. Rozmawialiśmy do rana, leżąc w łóżku i tak zasypialiśmy. Kiedyś zastał nas tak mój tata i zapytał, czy powiem o tym mojemu chłopakowi. Powiedziałam, że nie, bo to nie jest zdrada.
Justyna

Czy to zdrada?

Tak: 32%
Nie: 68%

A gdyby się tylko przytulali?

Tak: 70%
Nie: 30%

4. Czy heteroseksualna dziewczyna całująca inną heteroseksualną dziewczynę zdradza?

Podczas zakrapianej babskiej imprezy zaczęłyśmy udawać, że flirtujemy ze sobą. Zanim się zorientowałam, naprawdę całowałam się z jakąś dziewczyną. Na imprezie potraktowałam to jako wygłup, ale na drugi dzień czułam się z tym źle. Chociaż mój chłopak czasem mówi, że widok całujących się kobiet go podnieca, nie powiedziałam mu, co zrobiłam.
Inga

Czy to zdrada?

Tak: 37%
Nie: 63%

A gdyby ona robiła to częściej?

Tak: 72%
Nie: 28%

5. Czy wysyłanie namiętnych maili to zdrada?

Poznałam kiedyś w klubie żonatego mężczyznę. Było jasne, że się sobie podobamy. Na pożegnanie pocałowałam go w usta. Zaczął przysyłać mi romantyczne maile i płyty z piosenkami o miłości. Słuchałam ich, płacząc, bo wiedziałam, że ten związek nie ma przyszłości. W końcu wyrzuciłam płyty i już nigdy nie nawiązałam z nim kontaktu.
Iwona

Czy on zdradził?

Tak: 80%
Nie: 20%

6. Czy wyjście na striptiz do klubu jest zdradą?

Mój chłopak mówił, że nigdy nie pójdzie na striptiz. Kiedyś, gdy wrócił z wieczoru kawalerskiego kolegi, zażartowałam na ten temat. Po jego minie domyśliłam się, że był na striptizie. Byłam zła. Nie chodzi o to, że striptizerka siedziała mu na kolanach, tylko że poszedł tam, chociaż powiedział, że tego nie zrobi.
Iza

Czy to zdrada?

Tak: 16%
Nie: 84%

7. Czy jest zdradą, jeśli twój chłopak zabawił się z kumplem gejem?

Mój eks wyznał kiedyś, że na imprezie się wstawił i pozwolił kumplowi-gejowi na seks oralny. Był zaskoczony, że byłam w szoku, bo jego poprzednia dziewczyna nie miała z tym problemu. Obiecał zerwać z nim kontakty, ale w końcu to my zerwaliśmy.
Joanna

Czy to zdrada?

Tak: 95%
Nie: 5%

Co sądzicie o wynikach tych badań?

Mila