Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 24.08.2009
  • ·  213 komentarzy

Zjawiskowa Magda Mołek (Zdjęcia)

 

Jeszcze kilka tygodni temu prowadzenie Sopot Festival przez Magdę Mołek stało pod znakiem zapytania. Mówiło się, że zarówno w Dzień Dobry TVN jak i na festiwalu może ją zastąpić Dorota Gardias. Dziś władze TVN chyba nie żałują, że dali kolejną szansę Magdzie.

Prezenterka świetnie się spisała w miniony weekend. Widać, że jest już doświadczona w prowadzeniu tego typu imprez. Magda nie dość, że profesjonalna, to jeszcze wyglądała wyjątkowo dobrze w Sopocie.

Pierwszego dnia miała na sobie krótką, czarną sukienkę, która odsłoniła bardzo zgrabne nogi. Magda została też świetnie uczesana. Momentami przypominała nam Marilyn Monroe.

Było na co popatrzeć.

Carlax