Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 10.08.2009
  • ·  416 komentarzy

Piasek z innym facetem (Zdjęcia)

 

O życiu prywatnym Andrzeja Piaska Piasecznego wiadomo niewiele. Piosenkarz nie chce zdradzać szczegółów, więc media opierają się na spekulacjach. A w ostatnim czasie coraz częściej mówi się o tym, że Andrzej woli mężczyzn od kobiet.

Podobno przez 5 lat Piasek był w związku z Michałem Pirógiem, który jest zdeklarowanym gejem. U boku Andrzeja rzeczywiście nie pojawia się żadna kobieta.

Na Sopot Hit Festival fotoreporterom udało się zrobić ciekawe zdjęcia, które mogą zdradzać preferencje Andrzeja.

Piasek za kulisami mijał się z innym wykonawcą. Jego spojrzenie, dotyk i ułożenie ciała w stosunku do tego mężczyzny są po prostu bezcenne.

Carlax