Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 07.07.2009
  • ·  110 komentarzy

Jest w ciąży z Pattinsonem?!

 

New Weekly Gwiazda Twilight, Kristen Stewart wielokrotnie zaprzeczała, jakoby łączyło ją coś więcej z filmowym chłopakiem, Robertem Pattinsonem. Aktorka zdradziła w jednym z wcześniejszych wywiadów, że są tylko przyjaciółmi i od dwóch lat spotyka się z aktorem Michaelem Angarano.

To totalne bzdury! Rob i ja jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Dużo razem przeżyliśmy, więc jesteśmy ze sobą bardzo blisko, ale nie jesteśmy parą. Kiedy pokazujemy się gdzieś razem publicznie, każdy szczegół jest natychmiast analizowany, to jak się ustawię i jak blisko niego stoję, gdzie patrzę. Media mają na tym punkcie prawdziwą obsesję i często przekoloryzowują sprawę. Wspieramy się z Robertem, ponieważ oboje jesteśmy włączeni w te psychotyczne i absurdalne sytuacje - powiedziała Kristen.

Robert również dementował wszelkie pogłoski mówiące o jego romansie z filmową Bellą Swan, ale media twierdzą coś zupełnie innego. Zdaniem jednego z brukowców, Pattinson i Stewart są parą nie tylko na ekranie, co więcej - Kristen i Robert podobno będą mieli dziecko! Źródło tabloidu twierdzi, że widziało, jak przyjaciółka filmowej Belli kupowała dla niej test ciążowy. Aktorka podobno odkryła tydzień temu, że jest w ciąży.

Zaczęła się dziwnie zachowywać w pracy. Powiedziała swojej przyjaciółce, że opóźnia jej się okres i poprosiła ją o kupienie testu ciążowego, aby nie wzbudzać niepotrzebnych podejrzeń. Bała się, że paparazzi przyłapią ją w aptece, więc wysłała tam koleżankę. Była naprawdę zdenerwowana całą tą sytuacją. Zrobiła test i wyszedł wynik pozytywny. Ostatnio spała tylko z Robertem i myśli, że to on jest ojcem tego dziecka - donosi informator pisma New Weekly.

Wygląda na to, że Star ma poważną konkurencję. Plotka jest absurdalna i naciągana, ale nie zmienia to faktu, że Stewart przestała ostatnio palić papierosy.

Komu wierzyć?

Mila