Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Czwartek, 23.08.2007
  • ·  31 komentarzy

Krzysztof Bosak się rozbrykał!

 

Agencja a2 Poseł LPR Krzysztof Bosak znany był do tej pory przede wszystkim z konserwatywnego podejścia do sexu i życia rodzinnego oraz kontrowersyjnych uwag na temat mniejszości seksualnych. Kilka wizyt na sali treningowej, kuse ubrania jego partnerki Kamili Kajak oraz seksowne ruchy podczas tańca i Krzysztof już stracił głowę.

Podczas prezentacji par 6 edycji Tańca z gwiazdami nie mógł oderwać oczu od biustu i nóg Kamili. Tak to właśnie jest jak pies urwie się z łańcucha i zobaczy co to prawdziwe życie.

A co ze sztandarowym powiedzeniem Bosaka, że seksu nie powinno się traktować jak używki w celu dostarczania chwilowej przyjemności?

Carlax