Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 25.05.2009
  • ·  95 komentarzy

Zielińska i Wiertel w takiej samej sukience

 

Na polskich salonach coraz częściej dochodzi do tego, że sławne panie pokazuje się w takiej samej kreacji. Tym razem Kasia Zielińska ubrała się w identyczną sukienkę jak Ewa Wiertel.

Była narzeczona Przemka Salety wystąpiła w czarno-szarej kreacji na imprezie magazynu Joy. Kilka tygodni później Kasia pojawiła się w takiej sukience na pokazie torebek.

Od razu widać, że Ewa miała sukienkę o kilka numerów mniejszą od Zielińskiej. Kasia natomiast zyskiwała na tym, że jest bardziej opalona od Wiertel.

Która wygląda lepiej?

Carlax