Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Środa, 11.03.2009
  • ·  23 komentarze

Książkiewicz już po operacji

 

Weronika Książkiewicz jest już po operacji na otwartym kręgosłupie. Przypominamy, że aktorka musiała zrezygnować z udziału w Tańcu z gwiazdami ze względu na poważne problemy zdrowotne. Wczoraj trafiła do Centrum Rehabilitacji STOCER, gdzie przeprowadzono zabieg.

Okazało się, że Weronice doskwierał ucisk na rdzeń kręgowy, spowodowany zwiększonym wysiłkiem fizycznym. Konieczne było ustabilizowanie kręgosłupa specjalnymi śrubami tytanowymi. Operacja trwała kilka godzin. Za dwa dni Weronika powinna stanąć na nogi, a po tygodniu będzie już normalnie chodzić.

Zabieg przeprowadzono w ostatnim momencie. Aktorce groził paraliż nóg. I tak dziwne, że lekarze zezwolili jej na taniec z niedzielę, bo takie urazy mogą powodować natychmiastowy bezwład - powiedziała Faktowi jedna z pacjentek szpitala, leżąca na sali z Weroniką.

Może jeszcze zobaczymy tańczącą Weronikę.  

Carlax