Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Niedziela, 12.08.2007
  • ·  16 komentarzy

Dowbor i Koroniewska mają nowy dom!

 

Agencja a2 Rok temu Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska przeprowadzili się z małego mieszkania na Żoliborzu do apartamentu w Wilanowie. Okazało się, że to jednak za mało jak na ich potrzeby. Teraz kupili 200 - metrowy dom w Konstancinie. Posiadłość kosztowała 2,3 miliona złotych. Sąsiadką pary będzie mama Maćka - Katarzyna Dowbor. To najprawdopodobniej ona namówiła syna i po części pomogła w kupnie tego małego pałacyku.

Jak pojawią się wnuki, to babcia będzie zawsze blisko, a i przestrzeni maluchowi nie zabraknie...

Carlax