Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Środa, 24.12.2008
  • ·  20 komentarzy

Paris wie, kto ją okradł

 

Forum Donosiliśmy, że Paris Hilton została niedawno okradziona. W miniony piątek do jej domu w Los Angeles wkradł się zamaskowany mężczyzna i ukradł jej wartą 2 miliony dolarów biżuterię. Oprócz tego z rezydencji dziedziczki zginęła używana bielizna i pamiętniki.

Okazuje się, że przedmioty te miały dla Paris szczególną wartość. Dziedziczka zapowiedziała, że tak łatwo nie odpuści sprawcy, który okradł ją we własnym domu.

Mama blondynki, Kathy wydaje się być mniejszą materialistką i zupełnie nie przejęła się tym, co się stało. Dla niej najważniejsze było to, że Paris jest cała i zdrowa.

Rozmawiałyśmy o tym. To tylko rzeczy. Cieszę się, że nic jej się nie stało. Nie możemy być niewolnikami tego, co posiadamy. To tylko przedmioty - powiedziała Kathy Hilton.

Paris wydaje się bardziej zacięta i powiedziała, że wie, kto mógł ją okraść.

Myślę, że wiem, kto to mógł być. Ta osoba jako jedna z niewielu dokładnie wie, gdzie trzymałam swoją biżuterię. To na pewno nie był zupełnie obcy człowiek. Ktokolwiek to był, na pewno był już w moim domu wcześniej. Mam na swojej liście osoby podejrzane. Chciałabym, aby ten ktoś zwrócił mi moje rzeczy. Nie będę robiła wokół tego wielkiego zamieszania, chcę tylko odzyskać moją biżuterię, To wszystko - mówi zrozpaczona Hilton.

Wystarczy wrzucić te rzeczy anonimowo do taksówki i wysłać je w pudełku pod mój adres. I po kłopocie. Jeżeli ta osoba tego nie zrobi, będzie miała większe kłopoty, niż miała - grozi Hilton.

Jak bardzo Paris potrafi się zemścić za błyskotki za 2 miliony dolarów?

Mila