Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 18.11.2008
  • ·  99 komentarzy

Wpadka Paris Hilton

 

Agencja Forum Wpadki zdarzają się wszystkim gwiazdom, zwłaszcza jeżeli chodzi o strój. Jednak Paris Hilton przydarza się to niezwykle rzadko, a może nawet nigdy.

Dziedziczka zawsze bardzo starannie dobiera swoją garderobę. Jest przecież ikoną mody, na taki tytuł pracuje się latami.

Podczas ostatniego pokazu Victoria’s Secret Fashion Show Paris popełniła swoje największe faux pas ostatnich miesięcy - pojawiła się na imprezie w czarnej sukience, takiej samej, jaką miała na sobie Vanessa Hudgens w ubiegłym tygodniu, na premierze High School Musical 3: Senior Year.

Świadkowie donoszą, że Paris była bardzo zmieszana i zdenerwowana, kiedy jeden z paparazzi zwrócił jej na to uwagę.

Pokaz Victoria’s Secret to prestiżowa impreza, każda gwiazda chce się tam pokazać. Taka gafa to dla niej katastrofa! Chciała nawet wcześniej opuścić imprezę z tego powodu - donosi osoba z otoczenia dziedziczki.

Dla Paris to musiała być trauma. Szczerze jej współczujemy.

Wrzuta.pl

paulix